درباره ما

ذهن شما بستر بهترین هاست.

استودیو بازیسازی بازیز در سال 1395 زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی نابت شروع به فعالیت کرد.

این استودیو در مدت زمان فعالیت خود محصولاتی را ارائه داده است که در زیر به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم:

● رویال کوئیز

رده بندی سنی اسرا 7+

 رویال کوئیز نرم افزاری آنلاین و آموزشی با سبک بازی های کارتی و پیشرفت در یادگیری است. این بازی شامل دو بخش تک نفره و دو نفره می باشد که کاربران در آن به سوالاتی در حوزه های مختلف باید پاسخ بدهند و از این طریق اطلاعات خود را محک زده و کسب دانش می نمایند. نوآورانه و خلاقانه بودن طرح و محصول:

● پیاده سازی اقتصاد پیچیده بازی
● ایجاد محیط بازی آنلاین
●رنکینگ آنلاین
●گزارش دهی های متعدد و جذاب به بازیکن در طول بازی
●گزارش گیری و داشبورد مدیریتی قدرتمند
●در طراحی دیتابیس ازترکیب مدل رابطه ای مدل چند بعدی وNOSQLاستفاده شده است

● مجموعه بازی های سبز

رده بندی سنی اسرا 3+

کد شامد 1-2-691077-63-0-7

آموزش مجموعه بازیهای سبز همونطور که از اسمش پیداست سبزه 😊😉! منظورم اینه که این یه مجموعه هست که 4 تا بازی-داستان تعاملی با موضوعات مختلف از قبیل نگهداری از محیط زیست، حفظ منابع طبیعی، صرفه جویی و آشنایی با صداهای پیرامونی داره. هدفش هم رشد قوای همدلی و افزایش آرامش فکری و بصری کودکه 😊😊😊
داستان "باغچه سبز" بچه ها رو تشویق به گسترش فضای سبز میکنه و در داستان "تفکیک پسماندها" کودکان با انواع زباله و روشهای بازیافت اونها آشنا میشن و یاد میگیرن از منابع طبیعی محافظت کنن. بازی "صداهای سبز" مهارت شنیداری بچه ها رو تقویت میکنه و بازی "صرفه جویی" مهارت دقت و سرعت عملشون رو هم بالا میبره. فقط یادتون باشه این بازی برای بچه های 3 تا 9 سال طراحی شده و نکته جالبی که وجود داره اینه که این بازی با لهجه های شیرین "اصفهانی" و "یزدی" و زبانهای "فارسی"، "آذری" "کردی" و "انگلیسی" آماده شده. 


● بادکنک

رده بندی سنی اسرا 3+

کد شامد 1-2-691077-63-0-3

مهمترین هدف آموزشی بازی بادکنک تقویت حافظه بصری و آموزش کلمات زبان انگلیسی و فارسی به کاربر می باشد. کودک در محیطی جذاب با به خاطر سپردن محل هر شکل باید مشابه آن را پیدا کند و در عین حال نام آن را با تصویر آن تطبیق میدهد. جذابیت، خلاقیت و انواع سورپرایزها را در این بازی شاهد خواهید بود. این بازی در چهار دسته بندی حیوانات، اشیاء، میوه ها و سایه ها طراحی شده است.


● دالی

رده بندی سنی اسرا 3+

کد شامد 1-2-691077-63-0-5

دالی یک بازی آموزشی با رویکرد تحریک قوای کنجکاوانه برای آموزش حیوانات به دو زبان فارسی و انگلیسی به کودکان 18 ماه تا 4سال شماست.

به طور قطع دالی چه از لحاظ تکنیکی و چه از لحاظ بصری کاملترین، یکی از جذابترین و زیباترین بازیها از دسته بازیهای قایم باشک در دنیاست، و استودیو بازیز به شما ایرانی عزیز با احترام آن را تقدیم میکند.


● بالی

رده بندی سنی اسرا 3+

کد شامد 1-2-691077-63-0-6

بالی، سفینه ای هست که تو اعماق دریاها سرگردان شده! بهش کمک کن تا خودش رو پیدا کنه .
*با زبانها و گویشهای متنوع*


● خونه به خونه

رده بندی سنی اسرا 3+

کد شامد 1-2-691077-63-0-4

یک بازی آموزشی، جادویی و جذاب برای کودکان زیر 6 سال

کودک میتونه نقاشی کنه، ترتیب اعداد رو یاد بگیره، اسم شیئ رو به دو زبان فارسی و انگلیسی بشنوه، به دو زبان بشماره و با چیزی که ساخته بازی کنه و سرگرم یک بازی آموزشی باشه که حتماً مناسب سنش تولید شده و مبانی فرهنگی مطابق خواست خانواده ها درون آن دیده شده.

یک بازی فوق العاده جذاب، سرگرم کننده و آموزنده


● فام فام

رده بندی سنی اسرا 3+

مهمترین هدف آموزشی بازی فام فام تقویت حافظه بصری و آموزشبازی برای آموزش کودکان عزیز خردسال شما.


● دکمه طلا

رده بندی سنی اسرا 3+

بازی برای دوران کودکی نوگلان عزیزتان.ما را در تلوبیون ببینید: